W 210 020 - KÖSTER 21

Viacúčelový hydroizolačný produkt s výbornou priľnavosťou na suché a vlhké podklady. KÖSTER 21 je 2 zložkový, trhliny premosťujúci, pružný hydroizolačný materiál bez obsahu rozpúšťadiel, aplikovaný v tekutej forme, čo uľahčuje použitie pri architektonicky náročných detailoch. Vďaka svojej UV stálosti je použiteľný v interiéri aj exteriéri. Biela farba odráža slnečné žieranie a znižuje teplotu podkladu, čím nedochádza k prehrievaniu budovy. Rýchlo schnúci náter je vysoko pružný, odolný pred občasným zaťažením chôdzou, starnutiu, hydrolýze, UV žiareniu, mrazu a soliam.

KÖSTER 21 vytvára tesniacu vrstu voči syntetickými olejom a alifatickým uhľovodíkom s vysokým bodom varu (do 2 barov).  KÖSTER 21 nie je odolný voči látkam s vysokým obsahom aromatických uhľovodíkov ako je benzén, xylén, toulén atdˇ. V prípade otázok kontaktujte náš tím technickej podpory. KÖSTER 21 neobsahuje prchavé organické zlúčeniny (VOC = 0), je bez obsahu polyuretánov, izokyanátov a asfaltu. 


CENA KLIKNI TU

VIDEO Roof Waterproofing with heat reflecting properties with KÖSTER 21

Spotreba: cca. 2.5 - 3.0 kg / m2;

Príbuzné výrobky

Balenie

20 kg Combipackage; 1 x 8 kg Powder; 2 x 6 kg Liquid (W 210 020)
 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America