CT 234 - KÖSTER VAP I 2000 UFS

Rýchle prevedenie parotesnej bariéry. Špeciálne navrhnutý produkt na použitie ako riešenie pre negatívnu stranu a parotesnú bariéru. Materiál znižuje mieru emisií pary (MVER) a zásaditosť na úrovne prijateľné pre systémy s najväčšou pružnosťou a epoxidovou podlahou. KÖSTER VAP I® 2000 UFS má trvalé hodnotenie 0,08 (ASTM E96 mokré) a všetky vlastnosti a výhody KÖSTER VAP I® 2000 a KÖSTER VAP I® 2000 FS, ale je formulovaný tak, aby vytvrdlo len za 2 hodiny v závislosti od teploty prostredia a vlhkosti. Tento výrobok je určený výhradne na rýchlu aplikáciu (veľmi rýchlu) podláh v priestoroch ako sú v maloobchodné predajne, nemocnice, školy a mnohých ďalších projektoch, kde je prítomná zvýšená vlhkosť a zásaditosť a je potrebná rýchla aplikácia podlahového systému.

Táto jedinečná formulácia obsahuje 100% pevných látok, je 2-zložková, sfarbená do modra, nízkoviskózna, bez rozpúšťadiel (s nízkou VOC). Vhodný na použitie pre povrchy s vinylom, VCT, gumou, drevom, keramikou, športové povrchy, koberce s podložkou epoxidom, ESD a takmer všetkými ostatnými typmi hotových podlahovín.

Karta bezpečnostných údajov zložka A

Karta bezpečnostných údajov zložka B

 

Spotreba: ca. 0.8 - 1.0 kg / m2; (0.4 - 0.5 kg / m2; na jeden náter)

Balenie

2.96 kg combipackage (CT 234 002)


3 gallon kit (CT 234 003)


10 kg kombi-balenie (CT 234 010)
 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America