W 236 025 - KÖSTER NB 4000

KÖSTER NB 4000 je polymérom modifikovaná minerálna stierka na hydroizoláciu stavebných konštrukcií z pozitívnej aj negatívnej strany.

KÖSTER NB 4000 je odolná voči daždu už po 2hod. od začiatku aplikácie a po 24 hodinách môže byť vystavená pôsobeniu tlakovej vody. 

KÖSTER NB 4000 je pružná a trhliny premosťujúca hydroizolačná stierka určená na použitie pre základové dosky, základové pásy, murivo a na opravy poškodených hydroizolačných vrstiev.

Napriek výborným vlastnostiam výrobku sa odporúča aplikácia keď sa neočakáva dážď, teplota podkladu a vzduchu nesmie poklesnúť počas celej doby aplikácie a schnutia pod +2°C.  

KÖSTER NB 4000 je nutné ochrániť voči mechanickému poškodeniu napr. nopovou fóliou, styrodurom, originálnou drenážnou doskou KÖSTER.

Výrobok sa odporúča aplikovať hladítkom, prípadne vhodným striekacím zariadením.

Podľa typu stupňa zaťaženia vodou (napr. tlaková voda, zemná vlhosť atď.) sa určí správna hrúbka hydroizolačnej vrstvy.

V prípade, že potrebujete radu ohľadne hrúbky hydroizolačnej vrstvy, neváhajte kontaktovať technické oddelenie.

(nepresahujte povolené hrúbky vrstiev, pri aplikácii postupujte podľa technické listu výrobku).
CENA

Aplikácia KÖSTER NB 4000 striekacím zariadením (peristaltickou pumpou) videoukážka

Nový informačný katalóg pre rok 2024: Hydroizolácia základov a pivníc

Karta bezpečnostných údajov zložka A

Karta bezpečnostných údajov zložka B

Spotreba: cca. 2.4 - 4.8 kg/m2; v závislosti od typu povrchu, štruktúry povrchu, stupňa zaťaženia vodou - hrúbky vrstiev. Informácie o spotrebe výrobku sú dostupné v technickom liste.

Balenie

25 kg kombibalenie; 2 x 7,2 kg práškový komponent a 2 x 5,3 kg tekutý komponent (W 236 025)
 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Iraq Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America