Aktuality


« 1 8 »


KÖSTER DEUXAN 2K HYDROIZOLÁCIA ZÁKLADOV PROTI TLAKOVEJ VODE A RADÓNU

KÖSTER Deuxan 2K

CENA: tu

Trhliny prekrývajúca, 2-zložková synteticky modifikovaná bitúmenová hrubovrstvá hydroizolačná stierka na stavebné konštrukcie podľa DIN 18533.KÖSTER Deuxan 2K je dvojzložkový, bez polystyrénu, fibrovaný polymérne modifikovaný asfaltový tmel (PMBC) pre bezpečné utesnenie stavebných konštrukcií podľa DIN 18533, triedy expozície W1-E, W2.1-E, W3- E a W4-E.


KÖSTER Deuxan 2K prekrýva trhliny v podklade, izolácia proti tlakovej vode, rýchlejšie vytvrdzuje, má tvrdší povrch ako jednozložkový výrobok. KÖSTER Deuxan 2K je tiež odolný voči prenikaniu radónu.

Dvojzložková, tlaku odolná, elastická, polymérne modifikovaná, vláknitá asfaltová stierka pre bezpečné utesnenie budov podľa DIN 18 533, ako sú napr. pivnice. Odolná voči tlakovej vode, schválená stavebnými úradmi. Izolácia voči radónu.

Oblasti použitia KÖSTER Deuxan 2K je určený na bezpečné a trvalé exteriérové tesnenie suterénnych stien, podkladov, podlahových dosiek atď. a na hydroizoláciu balkónov, terás bez obytných podstrešných priestorov, ako aj mokrých a vlhkých priestorov. KÖSTER Deuxan 2K sa už dlhé roky úspešne používa proti tlakovej vode (spotreba proti tlakovej vode min. 6 kg/m²).


KÖSTER Deuxan 2K je určený na bezpečnú a trvalú vonkajšiu hydroizoláciu podzemných stien, základov, podlahových dosiek atď. Je určený na medzivrstvovú konštrukčnú hydroizoláciu balkónov, terás bez obytných podstrešných konštrukcií, ako aj pre vlhké priestory. KÖSTER Deuxan 2K je vhodný aj na lepenie izolačných a drenážnych dosiek.


Podľa DIN 18533: 2017-07:

W1-E: Pôdna vlhkosť a voda bez hydrostatického tlaku

W2-E: Voda s hydrostatickým tlakom

W3-E: voda bez hydrostatického tlaku na stropoch pokrytých zemou

W4-E: Zrážkova voda a pôdna vlhkosť na stenách, ako aj kapilárna voda vo vnútri a pod stenami

Vyhotovenie hydroizolácie musí byť vykonané v súlade s podmienkami zaťaženia podľa DIN 18533, časť 1, oddiel 5. Podmienka zaťaženia (trieda vystavenia vplyvu vody) musí byť pred aplikáciou určená projektantom. KÖSTER Deuxan 2K sa úspešne používa proti tlakovej vode po mnoho rokov (spotreba minimálne 6 kg / m2).

Spotreba: 4 - 6 kg/m²

Balenie: 32 kg vedro; tekutá zložka 24 kg; prášková zložka 8kg (W 252 032)

Technický list: stiahnuť tu
... viac
Viete, že...?

KÖSTER Hand Pump without manometer

For small injection projects or areas which are difficult to access. Operating pressure 10 bar max., output approx. 2 cm³ per pass.

Výrobok na objednávku.

 

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, cenách, predajných miestach v SR kontaktujte obch. zástupcu Mgr. Juraj Matejovič (+421 948 939 696), prípadne matejovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky, Ing. Ján Lukačovič (+421 905 510359), prípadne lukacovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Karol Kukumberg - konateľ (+421 903 959434), Ing. Miloš Štefanišin - konateľ (+421 908 665588), 

prípadne info@koster.sk a  info@saninjekt.sk , alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America