Aktuality


« 1 1 »


HYDROIZOLÁCIA PRE KÚPEĽNE KÖSTER BD 50 - AKCIA ZĽAVA NA MATERIÁL

Kúpeľňa KÖSTER BD 50Integrované riešenia pre hydroizoláciu v miestnostiach  s vysokou vlhkosťou s produktom KÖSTER BD 50.

KÖSTER BD 50 technický list 


1.  1-zložková hotová hydroizolácia pre vlhké a mokré miestnosti.


2.  Výborná spotreba ca. 1,2kg /m2


3.  Systémové riešenie 

4.  Ceny a technické poradenstvo kontakt 

     matejovic@saninjekt.sk +421 948 939 696


     

 ... viac


SPOLUPRÁCA REALIZÁTORI a DISTRIBÚTORI

Pozývame všetky firmy, ktoré chcú získať POTVRDENIE O ZAŠKOLENÍ na výrobky od KÖSTER BAUCHEMIE AG na naše školenia. O výrobe a technológiách sa dozvieš viac na školeniach, ktoré budú realizované na celom Slovensku.


Ak ťa zaujíma distribúcia, resp. predaj našich produktov od KÖSTER BAUCHEMIE AG napíš nám, skontaktujeme sa s Tebou a dohodneme si obojstranne výhodné podmienky. Sme výhradným distribútorom značky KÖSTER BAUCHEMIE AG na Slovensku.

... viac


Viete, že...?

KÖSTER Polysil TG 500

Penetračný náter na všetky minerálne podklady používaný pred hydroizoláciu s cementovými hydroizolačnými suspenziami. V prípade murovaných konštrukcí je použitý na penetráciu podkladu pred aplikáciou sanačného systému, aby ho spevnil a neutralizoval soli. Používa sa tiež ako tvrdidlo pre hydroizolačné suspenzie.

KÖSTER Polysil® TG 500 je riedky, kvapalný produkt na báze kombinácie polymérov a silikátov na ochranu minerálnych podkladov. Na zasolených a vlhkých podkladoch vedie k redukcii množstva pórov a tým znižuje riziko tvorby nových výkvetov kryštalizujúcich solí. Zvyšuje chemickú a mechanickú odolnosť minerálnych stavebných materiálov.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America