Aktuality

Novinka pre podlahy pre rok 2022. Univerzálna podlaha KÖSTER CT 215 Universal Floor. Farebné odtiene podľa RAL. Výborná chemická a mechanická odolnosť.

Vážení zákazníci,

   plánujete realizáciu novej podlahy, prípadne zvažujete rekonštrukciu pôvodnej podlahy?

Predstavujeme Vám novinku KÖSTER CT 215 Universal Floor - univerzálny podlahový systém. 

Oblasti použitia: kancelárie, balkóny, terasy, garáže, výrobné haly, sklady, predajné priestory, atď.

KÖSTER CT 215 Universal Floor je epoxidová živica na vodnej báze bez obsahu rozpúšťadiel, vhodná ako základný náter na savých betónových povrchoch, ďalej na farebné nátery minerálnych povrchov stien a podláh a na nátery pre vodorovné betónové povrchy.

Univerzálna podlaha KÖSTER CT 215 poskytuje vďaka svojmu matnému vzhľadu ľahko udržiavateľný povrch, ktorý je možné v prípade potreby ďalej upravovať následnými nátermi.

KÖSTER CT 215 Universal Floor je úplne bez rozpúšťadiel, vzduch v miestnosti nie je znečistený ako pri výrobkoch, ktoré obsahujú VOC. 

KÖSTER CT 215 Universal Floor je paropriepustná a môže byť použitá ako systém povrchovej ochrany v obývaných interiéroch.

Bližšie informácie o výrobku si môžete pozrieť TU

Nový katalóg KÖSTER CT 215 Univerzálny podlahový systém: stiahnuť TU

Farebné odtiene dostupné na základe RAL.  Presyp pomocou KÖSTER Color Chips. 

Nádherná dizajnová podlaha, ktorá spĺňa mechanické, chemické a dizajnové požiadavky, či už pre interiér, tak aj exteriér. 

Pre posúdenie vášho projektu doporučujeme kontaktovať nášho obch. zástupcu: kontakt TU

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, cenách, predajných miestach v SR kontaktujte obch. zástupcu Mgr. Juraj Matejovič (+421 948 939 696), prípadne matejovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky, Ing. Ján Lukačovič (+421 905 510359), prípadne lukacovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Karol Kukumberg - konateľ (+421 903 959434), Ing. Miloš Štefanišin - konateľ (+421 908 665588), 

prípadne info@koster.sk a  info@saninjekt.sk , alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America