Aktuality

Novinka - prémiová nivelačná hmota KÖSTER SL Flex

Nivelačná hmota KÖSTER SL Flex 

Niv

KÖSTER SL Flex je vysokokvalitná, rýchlo tuhnúca nivelačná hmota s vynikajúcimi lepiacimi vlastnosťami aj na hladkých a hutných podkladoch. KÖSTER SL Flex je použiteľná pre širokú škálu podkladov a vytvrdzuje bez napätia počas niekoľkých hodín. Vytvára hladký a vysoko pevný povrch, ktorý umožňuje rýchlu variabilitu pri rekonštrukciách budov, napr. pri kladení kobercov alebo dlaždíc na staré dlážkové drevené podlahy. KÖSTER SL Flex sa ľahko mieša a aplikuje, dá sa dopravovať čerpadlom, je tekutá a samonivelačná, počas spracovania má nízku viskozitu. KÖSTER SL Flex sa môže aplikovať v hrúbke vrstiev od 2 do 15 mm a pri priehlbinách do 30 mm. Rýchlo vytvrdzuje bez trhlín, má zníženú zmrašťovateľnosť až 90%.

Výrobok na objednávku: orientačná CENA 66€ s DPH / 25kg vrece 

Brožúra: na stiahnutie TU

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, cenách, predajných miestach v SR kontaktujte obch. zástupcu Mgr. Juraj Matejovič (+421 948 939 696), prípadne matejovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky, Ing. Ján Lukačovič (+421 905 510359), prípadne lukacovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Karol Kukumberg - konateľ (+421 903 959434), Ing. Miloš Štefanišin - konateľ (+421 908 665588), 

prípadne info@koster.sk a  info@saninjekt.sk , alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America