Aktuality

NOVÉ INFORMAČNÉ LETÁKY pre našich zákazníkov

 

                     

Pre našich zákazníkov a obchodných distribútorov neustále aktualizujeme najnovšie informácie o výrobkoch KÖSTER BAUCHEMIE AG. Uvedené letáčiky veľmi jednoducho a prehľadne pomáhajú zákazníkom získať základné znalosti, ktoré sú potrebné pre úspešné zrealizovanie vášho projektu. 

Našim cieľom je postupne aktualizovať všetky najnovšie letáky a pomôcť distribútorom a stavebninám predávať  komplexné stavebné systémové riešenia.

Vedieť dobre poradiť je naša radosť a niekedy aj starosť, s novými letáčikmi získate praktické informácie a SPOKOJŇOSŤ zákazníkov. 

 

 

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, cenách, predajných miestach v SR kontaktujte obch. zástupcu Mgr. Juraj Matejovič (+421 948 939 696), prípadne matejovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky, Ing. Ján Lukačovič (+421 905 510359), lukacovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Karol Kukumberg - konateľ (+421 903 959434), Ing. Miloš Štefanišin - konateľ (+421 908 665588), 

prípadne info@koster.sk a  info@saninjekt.sk. , alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America