Aktuality

KÖSTER MS FLEX FOIL JEDNODUCHÁ OPRAVA STREŠNEJ PVC FÓLIE

KÖSTER MS Flex Foil je veľmi jednoducho aplikovateľná, jednozložková, rýchlo tuhnúca, vysoko pružná, UV odolná hydroizolácia s veľmi dobrou priľnavosťou na mnohých podkladoch. Spotreba: cca. 1.5 – 2.5 kg / m²

CENA: TU  Video ukážka 1   MS Flex Foil aplikácia štetcom  Video ukážka 2   MS Flex Foil aplikácia valcom

Novinka katalóg MS Flex Foil na stiahnutie TU

Ak máte problémy s PVC fóliou, KÖSTER MS Flex Foil je jednou z alternatív, ktorá za určitých okolností môže pomôcť vyriešiť systémové hydroizolačné riešenie strechy a opraviť strešnú PVC fóliu. 

Postupujte podľa technického listu výrobku a v prípade nejasností kontaktujte technickú podporu. Kontakt 

Iskrová skúška je proces, pri ktorom sa overuje celistvosť hydroizolačného systému, vyžiadajte si cenovú ponuku.

Kontakt Mgr. Juraj Matejovič +421 948 939 696 matejovic@saninjekt.sk 

Technický list   Referencie

Náterová hydroizolácia UV odolná MS-FLEXFOLIE


MS FLEX FOIL

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, cenách, predajných miestach v SR kontaktujte obch. zástupcu Mgr. Juraj Matejovič (+421 948 939 696), prípadne matejovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky, Ing. Ján Lukačovič (+421 905 510359), prípadne lukacovic@saninjekt.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Karol Kukumberg - konateľ (+421 903 959434), Ing. Miloš Štefanišin - konateľ (+421 908 665588), 

prípadne info@koster.sk a  info@saninjekt.sk , alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America