Aktuality

HYDROIZOLÁCIA PRE BALKÓNY A TERASY KÖSTER NB ELASTIC GREY

NB ELASTIC GREY je hydroizolácia odolná voči oderu na betónové a murované konštrukcie, ktoré sú náchylné na popraskanie. KÖSTER NB Elastic Grey je 2-zložkový systém, premosťujúci trhliny do 2mm a je odolný voči tlakovej vode. Určený na hydroizoláciu balkónov, terás, dilatácií a stykov stavebných konštrukcií. Odolný voči radónu. Spotreba: ako hydroizolácia cca. 3.6 - 4.5 kg /m2

Technický list 

Technické poradenstvo, ceny a informácie 

Mgr. Juraj Matejovič  +421 939 696  matejovic@saninjekt.sk 


Systémové riešenie balkón NB ELASTIC GRAU

1 Oprava betónu
KÖSTER Betomor Multi A
KÖSTER Repair Mortar R4
2 Self-levelling underlayment
KÖSTER SL Premium
KÖSTER SL Protect
3 Primer
KÖSTER Polysil TG 500
4 Waterproofing Layers
KÖSTER 21
KÖSTER NB 4000
KÖSTER NB Elastic Grey
5 Reinforcement
KÖSTER Glass Fiber Mesh
6 Tile Adhesive
KÖSTER BD Flexible Tile Adhesive
7 Waterproofing wall / floor junctions
KÖSTER Superfleece 10 cm (105 cm) / 120 g

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. podpísala zmluvu so spoločnosťou KÖSTER BAUCHEMIE AG o výhradnom obchodnom zastúpení spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG pre územie Slovenskej republiky.

Spoločnosť San-Injekt, s.r.o. so sídlom v Bratislave na Hraničnej ulici č. 16 sa tak stala výhradným dovozcom a predajcom výrobkov spoločnosti KÖSTER BAUCHEMIE AG na území Slovenskej republiky.

V prípade záujmu o bližšie informácie o výrobkoch, resp. pracovných postupoch, kontaktujte obchodného zástupcu telefonicky (+421 918 471822), prípadne mailom na info@koster.sk, alebo využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

Ak máte záujem o konzultáciu ohľadne riešenia Vášho problému s hydroizoláciou novostavby, resp. so zatekaním alebo vlhkosťou v jestvujúcom objekte, obráťte sa na našich odborníkov v tejto oblasti telefonicky (+421 903 959434), prípadne mailom na info@koster.sk alebo info@saninjekt.sk, prípadne využite kontaktný formulár v časti "Kontakt".

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America