Tlaková injektáž suchých alebo vlhkých trhlín

Mokré alebo suché trhliny sú trvalo utesnené pomocou injekčných materiálov KÖSTER.

KÖSTER 2 IN 1 je štandardný materiál používaný na hydroizoláciu trhlín. Materiál tvorí pri kontakte s vodou penu a reakciou s ňou ju zastaví alebo odstráni. Druhá injektáž toho istého materiálu trvalo a elasticky hydroizoluje trhlinu.

KÖSTER IN 3 sa používa na štrukturálne lepenie prasknuté alebo poškodené stavebné časti. KÖSTER IN 5 je veľmi nízko viskózna, polyuretánová injekčná živica s veľmi dlhou dobou spracovateľnosti. Je vhodná najmä na injektáž do veľmi malých a jemných trhlín.

Malta KÖSTER Micro Grout 1C minerálny injekčný materiál vhodný na vyplnenie dutín a trhlín strednej veľkosti. Materiál má vynikajúce priľnavé schopnosti aj na vlhký podklad. Po vytvrdnutí tiež disponuje veľmi vysokou pevnosťou v tlaku.

Všetky KÖSTER injekčné živice sú do trhliny inštalované injekčnou pumpou  KÖSTER 1C Injection Pump, cez vstrekovacie trysky s názvom" Packers". V závislosti na aplikácii sú dostupné rozličné trysky. KÖSTER Impact Packers “12” sú trysky inštalované veľmi rýchlo a odporúčané pre nízky až stredný tlak.


KÖSTER Packers a KÖSTER Superpackers sú použiteľné pre všetky aplikácie od nízkeho až po vysoký tlak.

KÖSTER One Day Site Packers majú špeciálny ventil, takže horná časť trysky môže byť odstránená ihneď po injektáži a otvor vyplnený. Vrt zostáva tlakovo utesnený.

Vždy dodržiavajte pracovný postup uvedený v príslušných technických listoch a príručkách.

 


 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America